تبلیغات
sayberikalale - اظهارات کلینتون درباره ناراحتی عمیقش بعد از شکست
تاریخ : پنجشنبه 27 آبان 1395 | 01:19 ب.ظ | نویسنده : محمد عباسی
«هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در اولین اظهارات علنی پس از شکست انتخاباتی از دونالد ترامپ، گفت که بسیاری از اظهارات کلینتون درباره ناراحتی عمیقش بعد از شکستآمریکایی‌ها از او می‌پرسند که آیا پیروزی نامزد جمهوری‌خواهان به معنای آن است که آمریکایی‌ که آنها به آن فکر می‌کنند نابود شده است یا خیر.

نامزد دموکرات‌ها می‌گوید، نتیجه انتخابات بسیاری از مردم آمریکا را به تامل انداخته است.

او گفت: اذعان می‌کنم که امشب آمدن به این جا برایم کار آسانی نبود. در ظرف هفته گذشته چند دفعه می‌خواستم که یک کتاب خوب بردارم، چمباتمه بزنم و دیگر از منزلم خارج نشوم. درک می‌کنم که خیلی‌ها از پیروزی ترامپ احساس یاس و ناامیدی می‌کنند اما دموکرات‌ها نباید تسلیم شوند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، هیلاری کلینتون ادامه داد: آمریکا ارزش آن را دارد. بچه‌های ما ارزش آن را دارند. به کشورمان اعتقاد داشته باشیم. بیایید برای ارزش‌هایمان بجنگیم و هرگز تسلیم نشویم.

کلینتون پیشتر با انتقاد از جیمز کومی، رئیس اف‌بی‌آی طرح تحقیقات دوباره از پرونده ایملیش از سوی این آژانس اطلاعاتی را در شکستش برابر دونالد ترامپ موثر دانسته بود. از زمان پیروزی دونالد ترامپ، در چند شهر آمریکا تجمعات اعتراضی برگزار شده است.


  • paper | ایکس باکس | قالب بلاگ اسکای